Футболка Ґwear "Banderas"

380.00 грн

Доступні опції


Виробник: Ґwear
Артикул: 00041
Наявність: 3

Футболка львівського бренду Ґwear, модель "Banderas".

Дизайн - кавер-версія мерчу культового американського гурту 1970-х років Ramones, які одні з перших почали грати панк-рок, 

Оскільки гурт дуже старий, мабуть, мало є прихильників їх музики, проте дизайн їх фірмової футболки облетів весь світ і, очевидно, живе власним життям навіть після того, як гурт в 1996 припинив своє існування.

В ідею оригінального принта було закладено заколажувати імена учасників гурту Ramones в символі американського ддерждепу.

Назву гурт одержав через узятий всіма учасниками гурту псевдонім Рамон(Ramone).

Походження прізвища Рамон пов'язало, по-перше, з Полом Маккартні, який у ранні роки гурту The Beatles (тоді ще The Silver Reatles) виступав під псевдонімом Пол Рамон (Paul Ramone), по-друге,з тим фактом, що в Нью-Йорку прізвище "Рамон" асоціювалося зі членами латиноамериканських банд і це ім'я повинне було навівати страх.

Дизайн "Banderas" було розроблено за аналогією, адже Bandera в множині англійською BanderaS.

Футболку було створено з певною просвітницькою метою, щоб донести до потенційного споживача інформацію не надто поширену на загал навіть в патріотичних колах: мало кому відомо, що в сім'ї видатного діяча Українського визвольного руху окрім нього було ще троє братів та сестер, всі брати були в ОУН та загинули в боротьбі за УССД.

Цей дизайн розрахований на тих, хто цінує рок-н-ролл та визвольний рух старої школи. Часом необхідно додати трішки панк-року до націоналізму, адже націоналізм та рок поєднує ідею бунту.

Склад - 95% бавовна, 5% еластан

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Captcha