Футболка Sva Stone "DVSN SAND"

440.00 грн

Доступні опції


Виробник: Sva Stone
Артикул: SS-TS-DVSN-S
Наявність: 3

Футболка Sva Stone "DVSN SAND".

Вінтаж та агресія!

SVA STONE створив неперевершене поєднання стилю та прихованої люті, що вогняним запалом змушує діяти. Незмінна якість напрочуд вдало поєднала в собі класичну символіку компанії та елітарність клубу тих, хто готовий діяти на благо Нації та Країни.

SVA STONE ФУТБОЛКА DVSN SAND виконана з традиційно стійкою до навантажень та розтягувань тканини. Фірмовий друк поєднує в собі багато деталей другого плану та фірмовий напис, виконаний в двох стилях: каліграфічному та класичному. Саме таке поєднання стало «візитівкою» цієї футболки. На фоні орнаменту з черепами гордо палає кровавим шрифтом напис SVA STONE Perun Company розділений назвою серії одягу DIVISION. Завершується принт стилізованим символом компанії, аналогічно розміщеним на спині у верхній частині футболки.

Світлий піщаний колір одягу дозволить носити його майже з будь-яким іншим одягом. На лівому рукаві розміщений традиційний шеврон компанії. Принт надруковано таким чином, щоб мінімізувати його вигорання та стирання навіть після численних тренувань та сутичок. Надійність цієї футболки, як і всього одягу, гарантована роками випробувань. Окремої уваги заслуговує додатковий захист коміру та рукавів. Вони тримають форму навіть після дії агресивних погодних умов чи додаткового спорядження. 

Вибір такої футболки підкреслить мужність та готовність долучитись до тих, хто з Честю та сталевим Духом крокує буремним життям.


Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
Captcha